niedziela, 30 grudnia 2012

Szczęśliwego Nowego Roku :))))

Kochani moi goście, niejednokrotnie już przyjaciele, ale przede wszystkim artystyczne duszyczki wszelkich dziedzin :))))). Dziękuję za każdy dzień z Wami, za wszystkie ciepłe słowa jakimi mnie w tym roku obdarzyliście. Za wsparcie, za cudne prezenty, za możliwość inspiracji Waszymi cudownymi pracami. Dziękuję za wyrozumiałość i wytrwałość przy oglądaniu moich zmagań, za wszelkie sugestie i pomoc w doskonaleniu mojego skromnego warsztatu.
Tak wiele nam umyka, tak wiele chcemy nie docinając tego co zostało już nam dane. Koniec roku to czas podsumowań, czas robienia planów. Ta końcówka 2012 uświadomiła mi, że nic nie jest tak ważne jak zdrowie, rodzina. Cała ta pogoń za snami, wyobrażeniami jest niczym, gdy stajemy w obliczu czegoś niezależnego od nas. Uświadomiłam sobie, że mam naprawdę wiele, ale też niewiele trzeba, by to stracić. Liczą się ludzie.....nie przedmioty, liczą się uczucia..... nie złudzenia. Liczy się chęć pomocy, dzielenia i bezinteresowność.
Dziękuję za to, że poświęcacie mi swój czas, uwagę.
Życzę Wam szczęścia, bo w nim zawarte jest wszystko. Jest zdrowie, jest miłość, spełnienie, jest marzenie i jego realizacja. Rozwijajcie swoje pasje i upiększajcie ten świat....... świat zdominowany przez masowe produkcje, nijakość i szaleńczy bieg za czymś bliżej nieokreślonym. Wasze talenty, są jak zorza polarna, wprowadzają w życie coś magicznego i wyjątkowego.

Izabela :)10 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie napisałaś, ja również życzę Ci wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne słowa i bardzo prawdziwe. Dziekuję Ci i życzę zatem duzo szczęścia w nadchodzącym roku Tobie i Twojej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo miło było to przeczytać :-)
  Wszelkiej pomyślności, wielu inspiracji i wielu cudownych chwil w Nowym 2013 roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Moc inspiracji i chęci do tworzenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. CUDOWNEGO 2013 ROKU ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczęśliwego 2013!!! Dla Ciebie i Twoich najbliższych!!! I weny twórczej!!!!! Pozdrowionka!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Iza jakie przepiękne życzenia! Jak mądre i głębokie! Ja tak czytałam czytałam i w miejscu gdzie jest mowa o talentach zrobiłam pauzę.. przecież ja raczej talentu żadnego nie posiadam.. ale zastanowiłam się chwilę i stwierdziłam że posiadam i to nie jeden!! :-)) To jest to właśnie.. ta piękna, niczym nie uzasadniona wiara w siebie :-) Pewnie za chwilę wypijecie pierwszy łyk szampana w tym Nowym Roku.. szczęścia Iza zatem, szczęścia :-) tego w swej prostocie najpiękniejszego :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tobie Izuniu również życzę samych szczęśliwych dni w nowym roku,zdrówka dla całej rodzinki i mnóstwo weny oraz czasu na pisanie postów.
  Pięknie podsumowałaś rok!
  Mam pytanie,czy otrzymałaś życzenia ode mnie?Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń