niedziela, 22 grudnia 2013

Jest taki dzień... zwykły dzień..


Jest taki dzień ... otulony światłem świec, ciepłem domu, śmiechem dzieci. Dzień, który pachnie makiem i bakaliami, barszczem i grzybami. Jest taki dzień kiedy wszystko zwalnia, zamyśla się, zmienia.
Życzę wam moi kochani marzeń takich do spełnienia i marzeń takich tylko do marzenia. Dni słonecznych i deszczowych, ale pełnych radości.  Życzę mamom, by zabawki w domu same drogę do skrzyń odnajdywały, życzę dzieciom, by im nieustannie wyobraźnia nowe wyzwania szykowała.
Kochane artystyczne duszyczki wszystkich dziedzin,  niech pomysły nigdy się wam nie kończą, niech cuda które wychodzą z pod waszych rączek cieszą nieustannie obdarowanych.
Wszystkim życzę świąt zdrowych, radosnych, rodzinnych.
 

4 komentarze:

  1. Izo pieknymi zyczeniami nas obdarowałaś;-))W Twoim domu naprawde świateczny ciepły klimat;-)))Ja tez chcialam Ci zyczyc najwspanialszych świat dla Ciebie i Twoich bliskich ,przezyjcie je tak jak sobie wymarzyliscie;-)))mocno Cie sciskam i wszystkiego dobrego Ci życzę;-)))))))))))))))))))))))

    OdpowiedzUsuń
  2. W domku masz przepięknie:)) Wesołych pełnych radości i miłości Świąt:)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Wesołych Świąt w gronie najbliższych, a także wiele miłości i radości, sprawdzonych przyjaciół oraz naładowania akumulatorów na kolejny rok. Piękny wystrój świąteczny :)

    OdpowiedzUsuń